• Telefon: +90 312 394 39 48
 • E-posta: info@emreinsaat.com.tr
 • Çalışma Saatleri: 10:00 - 18:00
trenderu

Şirketimiz

 • Home
 • Kurumsal
 • Hakkımızda

Emre İnşaata Hoşgeldiniz!

Emre İnşaat Taahhüt Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1983 yılında Kadir ÇETİNKAYA tarafından Emre Demir Doğrama olarak Ankara'da kaliteli üretim gerçekleştirmek amacı ile kurulmuş olup, 1983-1997 süresi içerisinde firmamıza kazandırdığımız tecrübe, bilgi birikimi ve müşterilerimizle kurduğumuz canlı ilişkiler sayesinde 1997 yılında Emre İnşaat Taahhüt Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faliyetlerimizi devam ettirmeye başlamış bulunmaktayız.Yıllardır süre gelen çalışma , bilgi, beceri ve tecrübelerle faaliyet alanımıza giren sektörlerde bilinen bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

Firmanın ana politikası, yüksek performans ve kaliteli ürünü makul fiyatlarla müşterinin istediği zamanda ve istediği şekilde sevk etmek olarak belirlenmiştir. Faaliyet alanlarımız ; İnşaat Sanayi, Demir-Çelik, Ferforje, Çelik konstrüksiyon, İnşaat tamirat, tadilat ve özel imalat olarak sıralanabilir. Ferforje: Kelime olarak birçok insanımızın kulağına yabancı gelen bu kelime aslında görsellikte mükemmel görüntüler elde edilmesini amaçlamaktadır. Bizler, soğuk demire verdiğimiz estetiği sizlere korkuluk, parmaklık, kapı, pencere gibi malzemelere uygulayarak sunmaktayız...

 

Mİsyonumuz

Tüm dünyada inşaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, kaliteli projeler sunmanın yanı sıra sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden ön görerek projelendirmek. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle “kalite ve insan” odaklı hizmet sunmak.

Değerlerimiz ve İş İlkelerimiz.

 • Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutmak.
 • Değişime ve gelişime açık olmak.
 • Yaptığı işte en iyisini gerçekleştirdiğine dair inançlı ve hevesli olmak.
 • En önemli Sermayemizin insan kaynağı olduğunu unutmamak.
 • Sürekli gelişmek için fon, maddi kaynak ve nitelikli iş gücü üretmek.
 • İşimizle ilgili üstün bir etik ve moral anlayışa sahip olmak.
 • Şirketimizin iş kültürünun, itibarının ve ideallerinin, kişisel kazançlarımızın önünde geldiğini bilmek.
 • Ast-üst ilişkilerinde hoşgörü, demokrasi ve ideallere saygı göstermek.

 

Vİzyonumuz

Trendleri takip eden değil belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven inşaa etmek ve markalı konutta adımızı her zaman en yükseğe yazdırmak. 

Değerlerİmİz

Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

Neler Yapıyoruz?

90%

Genel Müteahhitlik

75%

İnşaat yönetimi

99%

Tasarım ve İnşa Etme

53%

Özel Projeler

 

Türkiyenin her bölgesine hizmet veriyoruz.

demo

Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz

Emre İnşaat Taahhüt Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1983 yılında Kadir ÇETİNKAYA tarafından Emre Demir Doğrama olarak Ankara'da kaliteli üretim gerçekleştirmek amacı ile kurulmuş olup, yıllardır süre gelen çalışma, bilgi, beceri ve tecrübelerle faaliyet alanımıza giren sektörlerde bilinen bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 18:00
Pazar
Kapalı

Resmi tatillerde kapalıyız.

E-posta bülteni

En son haberleri almak için e-posta bültenimize kaydolun. & haberdar olun.

Çerez Politikası